s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp
6 januari 15:00 uur
Nieuwjaarsreceptie. 
 
20 januari 2018
DWO JO15 
Nieuwjaarstoernooi
 
 
 
banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp
Na een maand afwezigheid heeft onze secretaris, Jany Huisman, de groepstraining weer hervat en is gelukkig weer volledig wedstrijdfit.
Afgelopen maand heeft zij noodgedwongen een pauze moeten inlassen in haar werkzaamheden voor onze vereniging. Hoewel dit zo goed als mogelijk door andere betrokken leden is opgevangen, zijn wij erg blij dat met haar terugkeer het bestuur weer compleet is. Zij kan haar taken en werkzaamheden weer volledig oppakken en met volle energie werken aan een mooie toekomst voor onze club. 
Dank aan iedereen die tijdens haar aanwezigheid het werk wat toch gedaan moest worden heeft aangepakt.
 
Frans van Munnen
Voorzitter sv DWO
 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!