s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

In de laatste bestuursvergadering heeft het bestuur besloten dat het voor leden, die de automatische incasso van de contributie voor het nieuwe seizoen afgelopen maand hebben laten storneren, niet meer is toegestaan om deel te nemen aan trainingen en/of wedstrijden bij aanvang van het nieuwe seizoen. Met deze maatregel realiseert het bestuur zich wel degelijk dat er daardoor incomplete elftallen kunnen ontstaan. Het bestuur zal derhalve tijdig aan de commissieleden lijsten met de betreffende namen verspreiden opdat tijdig nog geschoven kan worden in de elftallen, waardoor de goedwillende leden niet de dupe hiervan worden.
Met deze maatregel kan het dus mogelijk worden dat de leden waarbij gestorneerd is of de contributie hebben laten storneren uiteindelijk na late betaling in een incompleet elftal terecht komen.
Het bestuur betreurt het om tot deze ingrijpende stap te moeten overgaan. De vereninging is voor het allergrootste deel financieel afhankelijk van een regelmatige inkomenstenstroom van de contributie.   
Alle betreffende leden ontvangen hierover binnenkort een schrijven met een laatste verzoek het bedrag verhoogd met administratiekosten z.s.m. te voldoen. 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!