s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

DWO vr1 - Velo vr1 (0-1) 2-2 11 november 2017

Vandaag weer een thuiswedstrijd en wel tegen Velo vr1. Onze pupil van de week was dit keer Julia van de Berg.

Nadat zij de toss tussen de beide teams had geregeld, de scheidsrechter van dienst deze keer de Hr vd Berg (geen familie) had geinstrueerd nam ze de aftrap en scoorde een fraai doelpunt.

IMG 20171111 145535

IMG 20171111 145656

IMG 20171111 145701Hierna IMG 20171111 145704kon de wedstrijd gaan beginnen. Velo vr1 nam de aftrap en was gelijk nadrukkelijk aanwezig. DWO vr1 liep nog wat te zoeken, niemand wist waar naar, maar na goed 2 minuten lag de bal achter de keepster en stond er 0-1 op het scorebord. Dat was een behoorlijke domper voor alle toeschouwers en de staf. Werd het weer zo'n middag, nee toch.

Moeizaam ging DWO vr1 verder en werd er iets meer tegenstand geboden, maar de passing bleef slecht en er werd daardoor heel veel onnodige energie verspild. Het was vooral tegenhouden voor de DWO vr1. Velo vr1 was wel degelijk in de passing en speelde rustig de afvallende bal weer richting het goal van DWO vr1. Iedere 2e bal was voor Velo vr1. Heel veel gevaarlijke acties kwamen er niet uit maar de keepster van DWO vr1 moest nog wel een paar maal handelend optreden om verdere schade te voorkomen. Zo werd de rust gehaald met een 0-1 achterstand en moesten er in de kleedkamer wat flinke aanwijzingen worden gedeeld met het team.

Na de limonade begon het weer en direct van af de aftrap was het dit keer DWO vr1 wat direct het voortouw nam. Wel goeie passes en wel de juiste keuzes om in te spelen, het duurde dan ook niet lang tot dat Iris van achteruit goed op kwam en met een formidabele dribbel Milou in staat stelde de verdiende gelijkmaker in te schieten 1-1. De aanwijzingen in de rust en de noodzakelijke omzettingen waren goed uitgepakt. De gehele 2e helft was het nu vooral DWO vr1 die de touwtjes in handen had en totaal niet meer in gevaar kwam. Het kon ook niet uitblijven of ook de 2-1 viel na een goed genomen corner van Deveney die ingekopt kon worden door Jessie de kleinste van het team. Het overwicht was groot.

Zo en nu lekker verder voetballen en kijken of ook de 3-1 kon worden gemaakt. Zorgvuldig werd de bal rondgespeeld en er werd weinig balverlies geleden. Velo vr1 kon niet veel uitrichten en moest het allemaal over zich heen laten komen, roeide als het nodig was de bal recht naar voren. De eindstreep was in zicht en de overwinning was een feit, zo werd er de laatste minuten ook gevoetbald, beetje slordig, beetje helemaal niks. Velo vr1 kreeg in de 91e minuut een vrije trap en die bal ging richting DWO goal en door een samenloop van slordigheden lag de bal achter de keepster en was het 2-2. Dat was wel even een domper.

Hierna werd er nog wel afgetrapt en werd er vol gas gegeven richting het doel van Velo vr1 met wel wat kansen maar de einduitslag bleef 2-2. Een gemiste kans dames en een wedstrijd duurt totdat de scheids af fluit. Velo vr1 was wel content met deze volgens hen terechte uitslag, uw verslaggever niet echt.

Volgende week een uitwedstrijd bij Zestenhoven.

 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!