s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp
6 januari 15:00 uur
Nieuwjaarsreceptie. 
 
20 januari 2018
DWO JO15 
Nieuwjaarstoernooi
 
 
 
banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

23/09/2017: DWO JO15-4 / HBS JO15-4

2017 09 23 DWO JO15 4
Na de bekerwedstrijden was dit onze eerste competitiewedstrijd in de derde klasse en ook de eerste wedstrijd met onze speaker die we tijdens de warming-up aan hadden staan. Nadat de trainers hun toespraak hadden gehouden en de warming-up klaar was, gingen beide teams klaarstaan voor de wedstrijd. De eerste paar minuten gingen de teams nog gelijk op, maar al snel scoorde Mats een hattrick en zo ging DWO ook verder. Uiteindelijk gingen we met 8-0 voorsprong de rust in.

Nadat de spelers wat hadden gedronken en de trainers hun zegje hadden gedaan, waren we er weer klaar voor. De tweede helft werden er minder goals gemaakt. Vooral in het begin van de tweede helft was er niet veel spannends aan. DWO pakte in de loop van de tweede helft meer kansen en maakte die ook gelijk af. Uiteindelijk gaf de scheidsrechter het fluitsignaal en was de wedstrijd afgelopen. De wedstrijd eindigde met 13-0 voor DWO. We hoopten in de derde klasse wat meer tegenstand te krijgen, maar uiteindelijk wonnen we weer met een ruime overwinning. Volgende week spelen we een uitwedstrijd om 11.45 uur tegen Vredenburch JO15-2.

Speler,
Kaj

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!