s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

30/09/2017: Vredenburch JO15-2 / DWO JO15-4

We verzamelen om 10.35 uur op het vaste verzamelpunt en rijden met de auto’s achter elkaar richting Rijswijk. Vandaag staat Vredenburch JO15-2 op de agenda. Om 11.15 uur staan we op het veld voor de warming-up. Het regent. We zijn benieuwd of deze club ons wel tegenstand gaat geven, maar dat wordt al pijnlijk snel in de wedstrijd bevestigd. Kansen worden niet benut. DWO speelt niet scherp of te nonchalant. Door een slordigheidje komen we zelfs binnen 10 minuten op achterstand; 1-0. Zo gaan we de rust in.


Na wat tips en een stevige preek van trainer Remco in de kleedkamer (gisteren is FIFA 18 uitgekomen en de trainer vraagt zich af of we vannacht met z’n allen hebben doorgespeeld…) gaat het wel iets beter in de tweede helft. We bouwen wat meer op en een mooi resultaat daarvan is het moment dat Pepijn scoort uit een assist van Paul; 1-1. Het wordt een spannende wedstrijd. Deze club weet het ons lastig te maken, zodat we niet in ons spel komen, maar we spelen voornamelijk tegen ons zelf. Het is (zoals vaker bij Vredenburch) een sportieve wedstrijd, maar helaas toch in het laatste kwartier een blessure voor Jayden. Hij gaat door z’n enkel en gaat het veld af. In de dug-out wordt hij verzorgd door de BHV’ers van DWO. Onze enige wissel gaat snel het veld in (Bram en Roan zijn afwezig).

Dan blijkt Kaj verkeerd terecht op de grond te zijn gekomen en het lijkt mis… Hij wordt het veld afgetild en de medische staf van Vredenburch wordt erbij geroepen. Zij adviseren om foto’s te laten maken in het ziekenhuis. De vader van Kaj haalt zijn auto en ondertussen tillen mijn vader en de vader van Hugo hem naar de aangegeven plek waar de auto kan komen. Leidster Heidi komt aan met Kaj z’n spullen en toegangshekken worden speciaal geopend. We hopen maar met z’n allen dat het meevalt! Het laatste deel van de wedstrijd speelt DWO verder met 10 man. De verdediging staat goed en de eindstand blijft 1-1. Jammer, maar we hoopten meer tegenstand te krijgen en dat hebben we deze week gekregen. Volgende week spelen we uit tegen Remo om 12.00 uur. Nieuwe ronden, nieuwe kansen.

Speler,
Justin

Update Kaj: er lijkt gelukkig niets gebroken of gescheurd, maar helaas wel problemen bij de aanhechting van de spier met het bot. We duimen dat het geen langdurige (en pijnlijke) blessure is. Sterkte Kaj, namens spelers, ouders en leiding van de JO15-4!  

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!