s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Vandaag hadden we wat recht te zetten na het verlies van vorige week tegen Meerburg.
Met Dean Hinsbeeck groot talent uit onze j013-2 in de basis voor de nog geblesseerde Keano gaan we met vertrouwen van start,
In de eerste heft komt het er nog niet echt uit .Het spel was nog niet om over naar huis te schrijven dus was het in de rust nog 0-0 terwijl UVS toch heel wat minder liet zien dan de tegenstander van vorige week.

Er moest duidelijk een breekpunt komen en dat kwam al vrij snel na de rust in de 8e minuut,een vrije trap voor ons op de juiste afstand ,het keepertje niet al te groot en Jens achter de bal dat moet gaan lukken en ja dat gebeurde ook de bal werd mooi door Jens in de kruising gedraaid en eindelijk de 0-1 wat een mooi breekpunt was voor jullie.
Nu begonnen we te voetballen en twee minuten later gaat Firat over rechts goed door en geeft een voorzet op maat die goed door Jens wordt in gekopt en het is 0-2.
We krijgen vleugels met goed voetbal en hoog druk zetten volgen de aanvallen zich in een rap tempo op.
2 minuten later een aanval over links waar Esperant een mooie actie inzet en de bal op randje zestien bij Jens terecht laat komen,die speelt zich mooi vrij en scoort met een diagonaal schot zijn hattrick en we staan met 0-3 voor zo snel kan het gaan.

Maar we zijn er nog niet want weer 2 minuten later ontsnapt Esperant weer over links en schiet na een goede actie op het doel de keeper stompt de bal het veld weer in maar helaas voor hem kwam de bal voor de voeten van Jens die zijn 4e goal erin tikt en zo is het 0-4.
De volgende goal is enige minuten later een feit na een fantastische aanval die links achter in begint bij Gianni via Janoa en Anass bij de opgekomen Max terecht komt die geweldig uithaalt en de 0-5 scoort.
Tot slot om een mooie tweede helft af te sluiten maakt Anass met een afstandsschot 0-6.
Jongens een prima overwinning na een moeizame eerste helft eerste helft en een fantastische tweede helft en dat maakt voetbal ook wel weer zo mooi.
Jullie kunnen met vol vertrouwen naar de promotie poule gaan uit kijken.

Reporter,Loek Raven.

jo13 1 UVS 1

jo13 1 UVS 2

jo13 1 UVS 3

jo13 1 UVS 4

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!