s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Na een hele lange winterstop voor wat betreft de competitie vandaag dan de eerste wedstrijd in de nieuwe indeling met ploegen die ook in hun poule bij de eerste 4 zijn geëindigd en gaan strijden voor promotie naar de hoofdklasse.
In de eerste 5 minuten gaat het een gelijk op maar de wedstrijd moet open gebroken worden en dat gebeurt in de 18e minuut als Max een pass geeft op Jens die met de bal aan de voet op snelheid richting het doel gaat en de 0-1 binnenschiet.
Twee minuten later breekt Janoa door en via een combinatie op de rant 16 schiet Janoa met een mooi hoog schot de 0-2 binnen wat tevens de ruststand was.

De tweede helft begint met goede combinaties waaruit na 6 minuten  de ingevallen Esperant op de paal schiet. 2minuten daarna is het wel raak met een aanval over rechts via Anass die de bal aflegt naar Jens en Jens scoort met links zijn 2e en tevens de 0-3 binnen.
Het gaat nu snel want na weer 2 minuten een schot van Esperant,de keeper stompt de bal in eerste instantie eruit maar helaas voor hem voor de voeten van Jens en die scoort dus in de rebound zijn 3e en de 0-4 binnen.

Nu is de beer echt los in minuut 12 een aanval over rechts via Anass naar Dean die de 0-5 scoort en nog geen minuut later over links passeert Esperant twee man en schiet de bal hard tussen de palen op de keeper de bal komt terug en in de rebound is het weer Dean die zorgt voor 0-6.
Vitesse Delft weet niet meer waar ze het zoeken moeten DWO laat fantastisch voetbal zien met mooie aanvallen van achter uit en een goede inzet en wilskracht.

Maar de koek is nog niet op in minuut 15,een afstandsschot vanaf links door Esperant en het is 0-7.Drie minuten later een mooie aanval via de opgekomen Brett en via Dean en Anass naar Esperant met het laatste tikje,0-8.
Minuut 20 Anass loopt er vanaf de middellijn doorheen en scoort met een laag schot 0-9.Dan nog minuut 23 een bal van Dean naar Anass die passeert 4 man of het niks is en de beroemde score is daar,0-10.
Tenslotte scoren ze 4 minuten voor tijd toch nog 1-10.

Jongens een geweldig begin van de competitie volgende week komt excelsior Rotterdam op bezoek in het westerpark.

Reporter Loek Raven

jo13 1 vitesse delft 1

jo13 1 vitesse delft 2

jo13 1 vitesse delft 3

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!