s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Vandaag de wedstrijd in de promotiecompetitie tegen Bergambacht. Deze stonden niet erg hoog op de ranglijst, maar dat wil niet zeggen dat je er zo maar overheen loopt.
Voetballend waren wij een stuk beter met diverse goede aanvallen,maar ze moeten er dan wel in en dat gebeurde de eerste 18 minuten niet terwijl zij er met hun enige wapen soms met kracht en snelheid in een snelle counter gevaarlijk uitkwamen.

Dan in de 18e minuut op links een slimme korte corner van Anass en Max die langs de achterlijn richting doel gaat en schiet van uit een korte hoek, de bal wordt nog weggewerkt maar in de rebound breekt Daan de wedstrijd open met de 1-0.

Het duurt dan acht minuten waarin Esperant enkele keren op de hem bekende wijze er langs gaat op links en schiet maar ze hebben een goede keeper die alles stopt behalve deze keer en Esperant zet de 2-0 op het score bord.
Het is rust,wij blijven op het veld zij gaan naar binnen en komen pas na een opvallend lange tijd het veld weer op.
Maar veel heeft het niet geholpen want al na 5 minuten een goede actie op rechts waar Firat twee man uitspeelt de bal naar Anass speelt die op zijn beurt de bal naar Jens speelt en Jens scoort de 3-0.

Twee minuten later dan toch een gevaarlijke counter en ze maken 3-1. De 10e minuut op links een voorzet met links van Esperant die door Max uitstekend wordt ingekopt en het is 4-1.In de 13e minuut zet Keano op het middenveld goed door en speelt de bal naar Esperant die een man passeert en 5-1 maakt.

Een paar minuten later weer een venijnige counter en ze maken 5-2. We gaan vrolijk verder en Jens maakt op rechts een passeeractie geeft voor aan Esperant die 6-2 aantekent.

Minuut 26,Keano speelt zich tussen 3 man vrij speelt naar Anass die de bal op zijn beurt weer naar Jens speelt en Jens scoort 7-2.
Jongens dat is voetballen en dat gebeurde vooral de 2e helft door het hele elftal.
Tenslotte nog vlak voor tijd een assist van Jens op Anass die zorgt voor 8-2.

Jongens het was weer super om naar te kijken ga zo door!

Reporter Loek Raven

dwo jo13 1 bergambacht1

dwo jo13 1 bergambacht2

dwo jo13 1 bergambacht3

dwo jo13 1 bergambacht4

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!