s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Vandaag tegen Nieuwerkerk de nummer twee in de promotiepoule, waar we als derde 1 punt achter staan.
Grote belangen dus in de race voor promotie naar de hoofdklasse. We starten met onze spits Jens die net een week ziek was geweest maar perse wilde spelen.
De wedstrijd begon zoals vaak dat wil zeggen DWO voetballend op balbezit en de tegenstander groot en veel lange ballen ondanks de lengte lagen de spelers van Nieuwerkerk toch veelvuldig op de grond. Toen er halverwege de eerste helft een aantal kansen waren geweest voor ons die niet werden benut werd er al gezegd let op dadelijk vliegt hij er aan de andere kant in en ja hoor een misverstand achter in en Nieuwerkerk komt op een 1-0 voorsprong.
Het gaat verder er wordt niet echt lekker gevoetbald van beide kanten, maar dan net voor de rust een bevlieging van Anass die zoals zo vaak de assist op Jens geeft, Jens gaat op snelheid richting de goal en scoort de gelijkmaker en tevens de rust stand.

Tijdens de rust blijven we op het veld, veld 6 want het is zo groot je loopt een halve marathon om de kleedkamers te bereiken.

Over de tweede helft valt niet veel te zeggen het was een onrustige wedstrijd met spanning in de benen zo leek maar dan toch vijf minuten het zelfde scenario die zich herhaalde van de eerste helft, assist van Anass op Jens die snel tussen 2 man door gaat en de bal net voor de uitkomende keeper het doel in schiet en zo de zijn 2e en tevens de winnende treffer op zijn naam zet.
De wedstrijd was vandaag niet zoals we normaal laten zien maar de inzet in de laatste fase van de tweede helft was prima in orde. 
Positieve uitschieters vandaag waren Daan en Brett de punten zijn binnen en we staan keurig tweede.

Tot volgende week,
reporter, Loek Raven

dwo jo13 1 Nieuwerkerk1

dwo jo13 1 Nieuwerkerk2

dwo jo13 1 Nieuwerkerk3

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!