s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Dwo begint fel aan de wedstrijd met een aantal diepe passes die helaas net niet aankomen. Zoals eigenlijk wel vaker de afgelopen weken komt er een goede uitbraak van Concordia en is het meteen raak 1-0.

Beide ploegen zijn aan elkaar gewaagd alleen blijkt dat het meteen doorspelen bij een uitbal of een corner bij ons nog altijd niet helemaal is doorgedrongen want Concordia scoort uit zo'n spelhervatting via de paal en paal de 2-0 binnen. De tweede 10 minuten is Concordia sterker maar worden zeker drie 100% procent kansen uitstekend gestopt door Wesley.Roan I is helaas ziek naar huis gegaan waardoor er nog 7 overblijven. Een Goede uitbraak over links komt bij Richano en hij schiet de 2-1 binnen.

Dwo wil heel erg graag de 2-2 maken en voetbalt dus met iedereen naar voren. Helaas gaat dat altijd ten koste van het verdedigen en tot 3x toe staan alleen Nadeyali en Wesley nog in de verdediging om de counterende jongens van Concordia op te vangen. Dat bleek toch wel iets teveel van het goede te zijn en het is dan bij rust toch weer 5-1

De tweede helft begint DWO fanatiek. Een aantal uitstekende acties voorin van voornamelijk Jason maar die heeft vandaag geen geluk en zijn pogingen gaan net naast of op de keeper. Een uittrap van de keeper van Concordia wordt opgevangen door Gianni die de bal fraai binnenschiet en DWO op 5-2 brengt. Weer een goede uitbraak van Jason maar weer staat de keeper in de weg. Ook de volgende aanval lijkt door de keeper goed gestopt te worden maar wordt zomaar ingeschoten door Roan H. Ineens staat het dan 5-3 en zou het zomaar kunnen dat we aan kunnen sluiten. Concordia breekt uit en komt 1 op 1 tegenover Wesley te staan die de bal prima weet te stoppen.

Er volgen nog een paar goede kansen voor DWO maar die gaan er niet in en dat gebeurt uiteindelijk wel bij een uitbraak van Concordia het staat nu 6-3

DWO blijft de ene na de andere actie maken richting de goal van Concordia maar het mag niet meer baten. Er komen zelfs nog twee goals bij voor Concordia en het staat dan 8-3. Toch blijft DWO het proberen, Jason, Asharaf, Richano en Gianni gaan er vol voor en Nadeyali, Roan H en Wesley houden het verder goed dicht.

200 % inzet en al zat het soms niet mee er waren eigenlijk alleen maar uitblinkers vandaag. Nou ja niet alleen vandaag maar iedere week. Nu hopen dat het een keertje beloont wordt met winst. 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!