s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

De laatste competitie wedstrijd van de eerste seizoenshelft is een uitwedstrijd bij Den Hoorn.Na de mooie overwinning van vorige week waren we erg benieuwd wat er deze week zou gaan gebeuren. Al dachten de meesten van ons dat het zou worden afgelast gezien het weer maar dat was gelukkig niet het geval.

DWO begon gretig en goed combinerend aan de start van de wedstrijd en heeft de eerste paar minuten overwicht totdat er een bal van Den hoorn doorschiet en de 1-0 wordt gescoort. Bij de volgende aanval van Den Hoorn gaat het achterin niet helemaal lekker in de communicatie en rol de bal de goal in en staat het al 2-0. Nog voor het verstrijken van de eerste 10 minuten rolt ook ondanks een goede duik van Wesley de bal nog net binnen en staat het 3-0

De spelleider van Den Hoorn zit er af en toe een beetje naast en grijpt een paar keer niet in maar DWO zet sterk door. Een goede interceptie van Gianni die met een mooie pass Richano 1 op 1 voor de keeper zet. Richano schuift de bal langs de keeper maar raakt de paal. DWO blijft lekker door voetballen en is eigenlijk veel sterker. Ze komen er dan ook een paar keer goed door maar vergeten dan om de eindpass te geven. vlak voor rust is er nog een schot van Gianni maar die wordt gestopt door de keeper.

De tweede helft begint met een lucky goal van de reus van Den Hoorn waardoor we met nog een kleine 20 minuten op 4-0 achter komen te staan. Maar dan lijkt de wedstrijd eindelijk de kant van DWO op te draaien. De keeper van Den Hoorn probeert de bal in te schieten maar raakt de rug van de opspringende Jason waardoor de bal zo over de keeper heen in de goal verdwijnt. DWO blijft nu continue druk zetten en dit levert een hoop op want als Den Hoorn indribbelt is Richano alert en pakt de bal goed af. Hij passt de bal goed door op Gianni die de bal in de korte hoek schuift en voor de 4-2 zorgt. Er komt nog een counter van Den Hoorn en die wordt gestopt door Wesley. Maar je voelt aan alles dat het erin zit vandaag. Er volgen nog een paar goede acties naar de goal van Den hoorn toe maar na 3x 10 minuten staat het 4-2.

Het moet dan in de laatste 10 minuten gaan gebeuren. Wesley is in het veld gekomen en door Jason in de goal vervangen en hij sticht gelijk gevaar door de pal op Nadeyali te passen maar die schiet net naast. De volgende aanval is een hele mooie die wordt opgezet door Nadeyali die doordringt op de rechterkant en de achterlijn haalt en voorzet op de vrijgelopen Richano. Richano hoeft de bal alleen maar in te tikken en het staat 4-3. Nu drukt DWO helemaal door en wil het de gelijkmaker. Maar er komt nog een grote kans voor Den Hoorn die gelukkig net naast gaat. Onderschepping dan van Wesley die niet nadenkt en meteen schiet van een redelijke afstand. Met dit schot poort hij de keeper van Den Hoorn en rolt de bal de goal in 4-4. Terechte gelijkmaker en een hele goede wedstrijd van het team. Ga zo door dan wordt het een nog leukere tweede seizoenshelft 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!