s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Een flauw zonnetje en 2 teams die op het oog een serieuze warming up aan het doen waren. Dit klinkt als een mooi recept voor misschien wel een spannende wedstrijd. Iets te vroeg begon de wedstrijd maar de kinderen hadden er dan ook veel zin in. DWO zet vanaf de eerste minuut druk en dat zorgt ervoor dat de eerste aanval al wordt bekroont met een mooi schot van afstand door Nadeyali. Het is alweer 1-0. Vooraf was de afspraak gemaakt dat er zoveel mogelijk moest worden overgespeeld en daar leek iedereen zich aan te gaan houden. Uitbal voor DWO, die wordt goed ingespeeld naar Nadeyali, door naar Richano en uiteindelijk naar Roan I die de 2-0 goed binnenschiet. De 3-0 wordt gemaakt door Gianni, zijn eerste poging vanuit een corner mislukt maar de rebound schietr hij wel binnen. Het is nu al duidelijk dat DWO hier niet zal gaan verliezen. Voor HBS wordt het alleen maar erger in de 1e 10 minuten want Richano maakt er na een mooie combinatie vanuit de linkerhoek 4-0 van en Gianni maakt er dan met een harde knal 5-0 van. Er wordt heel erg veel gecombineert soms ook via keeper Wesley die alert meedoet en al het trainingswerk zie je dan ook goed terug.

De 2e 10 minuten trekken de jongens het goede spel door. Richano maakt een goede actie aan de zijkant en passt op Gianni die de 6-0 binnenschiet. Er volgen dan nog een paar mooie aanvallen waarbij de keeper en de paal in de weg staan. De 7-0 is wederom van Gianni na weer een goede pass van Richano. Ze kunnen elkaar erg goed vinden vandaag. Roan I is ook op stoom en maakt met een goede goal 8-0. Even later probeert hij het met een hoog afstandschot nog eens. De bal gaat over de keeper en stuitert nog net voor de doellijn waar Richano er nog een teen tegenaan krijgt en 9-0 maakt. Nadeyali verovert een bal achterin en houdt het overzicht en passt op de vrijstaande Gianni die de 10- 0 binnenschiet. Er volgt nog een mooie aanval over links die uiteindelijk door Roan I net gemist wordt en de laatste aanval kan door HBS nog net van de doellijn getikt worden.

Zoals vaak neemt DWO de 2e helft dan wat gas terug en HBS heeft inmiddels na overleg ook een 7e speler in het veld gezet. Er volgen een aantal kleine kansen voor DWO in de 1e paar minuten na rust totdat Nadeyali de bal inspeelt op Roan I die de bal lekker binnenschiet voor de 11-0. Niet lang daarna weer een goede aanval van DWO met een diepe bal op de weer vrijstaande Gianni en dan is het 12-0. Keeper Wesley had de eerste helft nauwelijks iets te doen maar moet nu dan een keer optreden bij een aanval van HBS en dat doet hij dan ook. Dwo blijft veel en goed combineren maar komt niet meer echt voor de goal. Door een momentje van onoplettenheid komt de aanvaller van HBS 1-op-1 te staan met Wesley maar die blijft cool en stopt de bal. Geeft hem vervolgens op links mee aan Gianni die passt op Richano maar die mist het doel op een haar. DWO lijkt het allemaal wel prima te vinden en geeft HBS wat meer speelruimte in de laatste 10 minuten. Roan H verovert goed de bal, loopt een klein stukje op en passt de bal in de loop mee voor Richano, die ontwijkt de verdediger en tikt de bal langzaam rollend langs de keeper. Hij moet er nog wel zelf achteraan om het laatste tikje te geven en er 13-0 van te maken.

Een heel groot compliment voor DWO. Er is niet zelfzuchtig gespeeld en dat heeft zich uitbetaald in een hele mooie score. Geen tegendoelpunten en goed voetbal. Ga zo door 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!