s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp
29 november2017
Financiƫle
Ledenvergadering
Aanvang 20:00 uur


20 januari 2018
DWO JO15
Nieuwjaarstoernooi


 
 
banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

De wedstrijd tegen Moerkapelle ging op het laatste moment niet door. Gelukkig zag de moeder van Noah het nog net op tijd door op de voetbal.nl app, en kon Stefano in allerijl nog een wedstrijd regelen bij Klein Maar Dapper.


Het was prachtig weer en iedereen had er weer zin in. Lyam opende de score en tekende ook voor de 0-2. Daarna deed de tegenpartij wat terug met de 1-2, maar wij waren toch wel de sterkere partij. Hamza maakte vervolgens de 1-3.Het was erg boeiend om naar de kijken en het spel ging daarna op en neer. Milan had zeker genoeg te doen vandaag en de verdediging met o.a Eldgie, Matthew en Ali Jozef deden het erg goed. Helaas konden we niet voorkomen dat KMD de 2-3 maakte. We lieten ons niet van de wijs brengen en gingen vanaf dat moment meer voetballen. Eldgie kwam goed mee op en beloonde zichzelf daarmee met een doelpunt. Nigel had al wat kansen gehad en maakte ook een welverdiende goal. De tegenstander gaf nog niet op en maakte nog de 3-5. Echter hadden wij het laatste woord met de 3-6, wederom van Nigel.

Weer hartstikke goed gedaan vandaag!!

Jo9 5 14 okt 17 1Jo9 5 14 okt 2017 2

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!