s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Jo9 5 7 4 2018 1

Na een paar flinke nederlagen hoopte wij weer eens aan het zelfvertrouwen te kunnen gaan werken tegen Forum sport. Het was een heerlijk weertje om te voetballen en langs de lijn te staan.

We begonnen een beetje voorzichtig, maar speelden niet onaardig. Helaas kwam de tegenstander wat gelukkig op voorsprong tot 2-0, onder andere door een corner die er vanaf de hoek ingeschoten wordt. Is niet voor het eerst trouwens. Wij hadden ook goede kansen via Lyam en Nigel, maar de bal wilde er nog niet in. 

Maar na de rust was iedereen op scherp gesteld en duidelijk gemaakt dat we compact moeten spelen en met z'n allen aanvallen én verdedigen. Deze boodschap kwam duidelijk aan, want het werd een hele andere wedstrijd toen. We speelden goed over en Hamza maakte op mooi aangeven van Eldgie de 2-1. Noah, dribbelde ook goed en maakte vervolgens de 2-2. De tegenstander probeerde het wel recht te zetten, maar vooral Matthew Eldgie en Jill en Lyam hielden het mooi dicht. Ze maakten uiteindelijk nog wel de 3-2, maar kwamen er niet echt meer uit en daardoor konden wij vooruit voetballen, wat resulteerde in de 3-3 van Hamza. 

Toen was het Noah tijd. Met de ene na de andere mooie dribbel, maakt hij binnen no time een loepzuivere hattrick. De tegenstander was KO en de eindstand was bleef 3-6. Deze overwinning konden we goed gebruiken en nu dit vasthouden!

 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!