s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Na de vorige wedstrijd gingen we vol vertrouwen deze wedstrijd tegemoet en hoopten wij de goede lijn door te kunnen trekken. Helaas hebben we nog geen vervangende keeper, dus nam Ali Jozef de eerste helft die positie over en de tweede helft Jill.

Helaas kwamen we met 0-2 achter, maar toen was Lyam het zat en poeierde van eigen helft de 1-2 erin. Jammer genoeg kwamen we met 3-1 achter, volgens mij door een eigen goal. Nigel liet zich aanvallend goed zien En kreeg een terechte vrije trap na een overtreding in scoringspositie. Gelukkig maakte hij die fraai en daarna trok hij de stand ook nog gelijk.

Helaas gaf de tegenstander niet op en kwamen op gelukkige wijze op 3-4 voorsprong. De spelleider verzuimde een handsbal op het middenveld te bestraffen 😬 en daaruit kwam de bal bij hun aanvaller die alleen voor de keeper stond. 

De tweede helft waren we het even kwijt en kregen we 4 goals tegen. Het was goed om te zien dat de kids kun hoofd omhoog hielden en gewoon met plezier bleven voetballen. We speelden met vlagen goed samen en Lyam bekroonde die inzet met de 4-8 en daarna ook de 5-8.

In de slotfase maakte de tegenstander er nog één en ook wij (in eigen doel) waardoor de eindstand 5-10 werd.

Al met al bij vlagen goed gespeeld, al had ik het gevoel dat er meer voor ons in zat. We moeten blijven werken aan het samen aanvallen én verdedigen, zodat we genoeg mensen voor de goal hebben en de tegenstander ook niet ineens met een overtal voor onze goal staat. Toch een leuke pot gezien en lachende gezichten aan het eind. Volgende week nieuwe ronde, nieuwe kansen!

Jo9 5 14 4 2018 1

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!