s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Oefenwedstrijd Reiger Boys 1 – DWO 1. Ruststand : 2 – 1, Eindstand: 3 – 1
DWO 1 is dit weekend op trainingskamp in Egmond aan Zee. Vrijdag 25-08-17 heen en zondag 27-08-17 naar huis. In een goed gevuld programma hoort natuurlijk ook een oefenwedstrijd.

Tegenstander Reiger Boys 1 ( ook derde klasse A) uit Heerhugowaard. A la informatie van Sierd de Vos hebben de afgereisde ouders in winkelcentrum Middenwaard, voorafgaand aan de wedstrijd, nog een heerlijke lunch genuttigd. Een reiger voelt zich als een koning in het water op zoek naar zijn prooi. Temeer als hun tegenstander uit Sweet Lake City komt. Reiger Boys (afgekort RB) uit, altijd lastig. Dat bleek ook wel in de eerste helft. Binnen de vijf minuten had RB al een goede kans, maar werd door keeper Fouad prima tegengehouden.
Opvallend daarna was dan ook de 1-0 in de 4e minuut voor DWO. Op het middenveld werd goed opengedraaid en met buitenkant voet werd de gevaarlijke en snelle buitenspeler aangespeeld die naar binnen liep en via de verre paal binnenschoot. In de 29ste minuut was er een grote kans van RB maar via de handen van de keeper gaat de bal net naast het goal. Het spel in deze fase is matig en onsamenhangend. Dat resulteerde in de 31ste minuut in een tegendoelpunt via een penalty. In de minuten die volgde was het keeper Fouad die DWO 1 in de wedstrijd hield door twee prima reddingen. In de 35ste minuut was het echter wel raak. Door matig verdedigen werd een schot van RB nog wel geblokkeerd door de keeper die was uitgelopen tot aan de 11 meter. De bal komt uiteindelijk buiten de 16 terecht en werd keurig door een RB speler via een schot met een curve over de keeper geschoten. Ruststand 2 -1.

Een 1e helft met weinig goede combinaties en matig positiespel. Er werd dan ook na diverse spelsituaties gefrustreerd naar elkaar gekeken. Een beetje acceptatie van elkaar was wel de boodschap in de rust van trainer Arie van der Padt.

In de 2e helft kwamen er 11 verse boys het veld in. We zagen een aanvallend DWO. Dat had direct na rust wel voor de gelijkmaker moeten zorgen, maar in deze aanval werd helaas voor eigen succes gegaan terwijl een breedte pass een betere oplossing was geweest. In de 53ste en de 55ste minuut was er een bijna identieke situatie voor beide doelen. In de 53ste minuut ging onze nummer 10 schuin alleen op de keeper af, maar schoot voorlangs. In de 55ste minuut was het een RB speler die voorlangs schoot. Ook de goed keepende Milo hield DWO rond de 73ste en 75ste minuut in de wedstrijd door de inzetten van RB keurig te pareren. Tot slot werd het ook nog 3 – 1 door RB door een lob over de keeper. Al met al kunnen we concluderen dat DWO sterker was in de 2e helft, maar dat het uiteindelijk niet tot veel kansen heeft geleid. Tot de 16 is het goed voetballen maar we misten vandaag een aanspeelpunt voorin voor de kaats of om open te draaien om op het doel te schieten (een type als Marko Pantelic).
Morgenochtend staat er nog een training gepland op het strand bij Egmond aan Zee en dan naar huis, want dinsdagavond staan de volgende oefenwedstrijden alweer op het programma.

Cees

za1 2017 08 26 1 za1 2017 08 26 2
za1 2017 08 26 3
za1 2017 08 26 4

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!