s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

23-09-17 Competitiewedstrijd s.v. DWO 1 – s.v. Soccer Boys 1. Ruststand : 1 – 2; Eindstand: 1 – 2

Op deze mooie na-zomerse dag, in het prachtige Westerpark, werd de eerste competitiewedstrijd van het seizoen 2017-2018 gespeeld tegen s.v. Soccer Boys (SB) uit Bleiswijk. SB werd op 2 mei 1960 opgericht. Vorig seizoen is SB helaas gedegradeerd uit de 2e klasse.

Aan de hand van onze jeugdspelers van JO 11 – 1 kwamen onze boys het veld op. DWO begon angstig aan de wedstrijd. Misschien ook wel te veel ontzag voor de tegenstander. Dat resulteerde in de eerste 20 minuten in diverse gevaarlijke aanvallen van SB. Al in de 8ste minuut kopt een speler van SB tegen de paal waarna in de rebound de bal over het goal gaat. In de 12e minuut scoort SB de 0 - 1. Een minuut later gaat een SB speler alleen op de keeper af maar de van de zijkant komende Jordi Spruit weet nog net op tijd in te grijpen. In de 14e en 15e minuut zijn er drie corners op rij voor SB waarin de bal tot twee keer toe op de lat kwam. Vanaf de 21e minuut herpakt DWO zich en deelt wat speldenprikjes uit: bijv. een aanname van een DWO speler, om de bal mee te nemen in de diepte, werd net te ver voor zich gespeeld, zodat de keeper van SB eerder bij de bal was.

Naast diverse buitenspelsituaties was er ook een knappe steekpass van Kevin Mbemba, die net te hard was voor Joep Roovers. In de 38ste minuut probeert een SB speler een hoge lob over keeper Milo Breedveld te spelen, maar gaat gelukkig naast. Echter in de 39ste minuut wordt het 0 – 2 voor SB door een snelle aanval op rechts. Een goede voorzet en doelpunt. Absoluut tegen de verhouding in. De beloning komt er toch vlak voor rust als Joep een directe vrije trap neemt op de 25 meter lijn. De keeper laat de stuiterende bal los en in de scrimmage met Kevin, die daarop volgde, komt de bal voor de voeten van Jeroen Farber, die beheerst binnen schiet. Ruststand 1 -2.

Na rust komen onze jongens sterk de kleedkamer uit. Met de komst van Keanu Paulo op rechts komt er ook meer dreiging in het spel. In de 47ste minuut komt hij helaas net te laat op een voorzet van Calvin Urgert. In de 49ste minuut passt de uitstekend spelende Jersylee Riley de bal in de breedte op Joep die vanaf de 16 meter met een bekeken schot tegen de paal schiet. Een vrije trap in de 56ste minuut van Joep komt in de handen van de keeper van SB. In deze zeer sterke fase in de wedstrijd van DWO had de gelijkmaker met een beetje meer geluk moeten vallen. Soccer Boys kraakt. Dit resulteerde dan ook in een opmerkelijke verdedigende wissel van de trainer van SB. Behoud van de 1 -2 voorsprong was duidelijk zijn visie voor het verloop van de wedstrijd. In de minuten die daarop volgden schiet Daniel van Hek jammer genoeg precies in de handen van de keeper en bij een volgende aanval geeft Jeroen net een te harde pass op Keanu. Kansen waren er voor de welverdiende gelijkmaker. Aan het begin van het laatste kwartier zie je dat de krachten wegvloeien bij beide teams. Een laatste grote kans in de 76 ste minuut voor SB werd door onze verdediging prima tot corner verwerkt. De inmiddels ingekomen Wouter van Ginkel probeert nog een volley te schieten maar treft helaas geen doel. Eindstand 1-2.

Concluderend is dat we vandaag onszelf te kort hebben gedaan. Omdat Soccer Boys het in de eerste 20 minuten niet weet af te maken was een gelijkspel op basis van een goede en sterke tweede helft van DWO verdiend geweest. Er is duidelijk potentie voor de komende wedstrijden.

Op 30 september speelt DWO 1 een uitwedstrijd om 14.30 uur tegen Be fair uit Waddinxveen.

za1 2017 09 23 01

za1 2017 09 23 02

za1 2017 09 23 03

za1 2017 09 23 04

za1 2017 09 23 05

 

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!