s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

10-02-18 Competitiewedstrijd s.v. DWO1 – DSVP1. Ruststand: 3 – 0: Eindstand: 3 – 0


Omdat het hoofdgrasveld was afgekeurd werd deze wedstrijd verplaatst naar kunstgrasveld nummer 3. De wedstrijdbal, aangeboden door Dijksman & Partners, woningmakelaars en taxateurs lag gereed om door de pupil van de week, Luuk van der Velden, spelend in JO 13-2 naar de middenstip gebracht te worden..
Voor aanvang van de wedstrijd werd er één minuut stilte in acht genomen voor het overlijden van erelid, de heer A.P. Rademaker. De heer Rademaker kreeg in de voetballerij als bijnaam ‘het Aambeeld’ mee. De DWO spelers speelden uit eerbied voor Janus met een rouwband om.

Za1 2018 02 10 1
DSVP kwam met een heuse spelersbus het vrijwilligersplein van DWO oprijden en dat was leuk om te zien. Zonder de geschorste Casper Schutte begon DWO aan de wedstrijd. Het spel in de eerste 25 minuten gaat op en neer. Het eerste wapenfeit komt al na 180 seconden van DSVP als een schot van 25 meter door keeper Jim van der Leer tot corner wordt verwerkt. Een minuut later wordt een schot van Wouter van Ginkel na een slim overstapje van één van zijn medespelers tot corner verwerkt door Tom Bénard, de doelman van DSVP. Een minuut later wordt een kopdoelpunt van Daniel van Hek uit een corner afgekeurd wegens duwen. In de 8ste minuut ontvangt Jordi Spruit de bal na een pass van Joep Roovers maar zijn schot is niet zuiver genoeg.

 

DWO is in de beginfase achterin onnauwkeurig en gespannen en heeft geen rust in de passing omdat DSVP in deze fase zeer goed mee kan en druk zet op de bal. In de 12e minuut volgt er een bijzonder moment. De heer van Lith fluit voor een penalty voor DWO. Op het moment van nemen van de penalty door DWO speler Daniel van Hek constateert de scheidsrechter een overtreding van een DWO speler op een speler van DSVP op de rand van de 16 meterlijn waarop de uitwerking van de penalty voortijdig wordt afgefloten en een directe vrije schop wordt gegeven tegen de DWO speler, die de overtreding had veroorzaakt. Scherp gezien door de scheidsrechter. Een bijzonder moment waar in de rust en na afloop nog over werd nagepraat of de bal bij het maken van de overtreding al een omwenteling had gemaakt. Zie de foto voor het antwoord.

Za1 2018 02 10 2
DSVP lost in de minuten daarna bij twee opvolgende aanvallen buiten de 16 meterlijn schoten op het goal van DWO maar je moet van betere huize komen om daarmee keeper Jim van der Leer te verslaan. In de 19e minuut probeert Marwan Moradi de keeper van DSVP met een lob te verslaan maar zijn schot gaat naast het goal. Een te slappe kopbal van Wouter Bakker volgt er na een voorzet van Wouter van Ginkel. DSVP kent de eerste 25 minuten een sterke fase en produceert veel schoten op het goal. Daarna is het DWO wat langzamerhand de touwtjes in handen neemt. Wouter van Ginkel omspeelt de keeper na een prima steekpass van Jersylee Riley, maar zijn inzet wordt nog op tijd door een verdediger van DSVP goed tot corner verwerkt. De zeer sterk spelende Dicenzo Tjin geeft in de 29ste minuut een prima voorzet op Wouter Bakker die keurig binnenkopt. Tussenstand 1 – 0 .


Niet veel later is het wederom Dicenzo Tjin, die een lage voorzet geeft maar de voorhoedespelers van DWO waren nergens te bekennen. Met nog vijf minuten te spelen in de eerste helft volgt een voorzet van Wouter van Ginkel. Wouter Bakker mist de bal met zijn hoofd, waarna de bal bij de tweede paal wordt gecontroleerd door Jeroen Farber, die de 2- 0 binnenschiet. Niet veel later wordt Jeroen Farber aangespeeld en geeft een prima pass op Joep Roovers die met een harde schuiver raak schiet. Tussenstand en tevens ruststand 3 – 0.


Na een kwartier spelen in de tweede helft heeft Jersylee Riley een goede actie in huis en bedient Jeroen Farber, maar hij laat de bal te ver van zijn voet springen na de eerste balaanname. In de 62ste minuut heeft Jim van der Leer moeite met een zwabberschot van een DSVP speler en Jim van der Leer kan de bal toch nog tot corner verwerken. Een corner genomen door de in zijn element zijnde Joep Roovers, wordt keurig met de borst opgevangen door Daniel van Hek. Daniel heeft een volleyschot in gedachte, maar hij kan de bal niet voor de volle 100 procent raken. Het laatste wapenfeit van DWO volgt er in de 73ste minuut als Wouter van Ginkel net één keer te veel draait waardoor zijn schot wordt geblokt tot corner. Het beroemde Haags kwartiertje volgt er niet in Zoetermeer. DSVP krijgt zelfs in de 81ste minuut hun beste kans van de wedstrijd, maar de 2 tegen 1 situatie wordt niet goed door de voorwaartse van DSVP uitgespeeld.


Conclusie voor vandaag is dat DWO heeft gedaan wat het moest doen om mee te doen in de strijd om de tweede periode titel wat recht geeft op het spelen van promotiewedstrijden naar de 2e klasse. Door deze overwinning is DWO naar de derde positie op de ranglijst geklommen. Proficiat spelers en de staf voor deze goede prestatie.


DWO speelt d.d. 17-02-17 een uitwedstrijd om 14.30 uur tegen WDS uit Driebruggen. U bent van harte welkom.

Za1 2018 02 10 4Za1 2018 02 10 3

Za1 2018 02 10 5

Za1 2018 02 10 6

ZA1 2018 02 10 7

zA1 2018 02 10 8

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!