s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

31-03-18 Competitiewedstrijd s.v. DWO - v.v. Zwammerdam. Ruststand: 1 – 1: Eindstand: 3 – 2.

Vandaag werd de competitiewedstrijd tegen v.v. Zwammerdam (VVZ) uit Zwammerdam gespeeld. In hun logo is een zwaan te zien zittend op een burcht. De plaats heette vroeger Zwanendam, naar het geslacht van Swaanenburgh, dat in deze plaats een kasteel bewoonde. De bijnaam van VVZ is ‘Damme’, van Dammenaren zoals de inwoners van Zwammerdam worden genoemd. De pupil van de week was Zinho Caster spelend in JO8-4. De wedstrijdbal is gesponsord door vaste supporters , de Doordewarlopers. In samenwerking met s.v. DWO organiseren zij d.d. 23-06-18 het middag en avondvullend progamma bij DWO met als thema Clubgevoel. Een dag voor iedereen die DWO een warm hart toe draagt. Na de off-day van vorige week in de uitwedstrijd tegen Van Nispen hadden onze jongens iets recht te zetten.

De eerste noemenswaardige actie was er één van Marwan Moradi.  Hij begon aan een lange rush, maar zijn eindpass was net te hard voor Jeroen Farber om een goede voorzet te geven. In deze fase tot en met de 20ste minuut waren schoten te zien van Wouter van Ginkel en Joep Roovers en een kopbal van Jeroen Farber richting het goal van VVZ.  Ook VVZ deed goed mee. Keeper Jim van der Leer moest meerdere keren in deze fase redding brengen. Het spel van DWO was bij vlagen slordig. Sommige DWO spelers gingen teveel lopen met de bal en brachten de bal soms letterlijk naar de volgende linie in het veld. Veel ruimte lag er bij de opkomende Floyd Persson, maar deze werd niet altijd aangespeeld. Ook de ruimte na de kaats met spits Wouter van Ginkel werd niet opgevuld door zijn medespelers. Hoewel DWO meer balbezit had, was het VVZ dat gevaarlijker was. In de 25ste minuut raakte een verrassend schot van een VVZ speler de buitenkant van de linker aluminium staander. Een minuut later ontbreekt het in de communicatie tussen Wouter Bakker en Jeroen Farber, waardoor de afronding na een inzet veel beter had gekund. Het spel gaat op en neer.

VVZ komt in de 31ste minuut op voorsprong als een lange bal op de linksbuiten wordt gespeeld. Deze geeft een voorzet op een medespeler, die al vrijstaand de bal kan koppen naar Daniel van Leeuwen die nog meer vrij stond en keurig afronde. DWO moet nu net als de Julius Caesar ten aanval trekken. Vervolgens laat Joep Roovers van zich horen met een schot in de handen van keeper Emiel Samsom en een mooie actie waarna zijn voorzet helaas tot corner wordt verwerkt. De gelijkmaker begint aan de zijkant van het veld bij Jersylee Riley. Na wachten en kijken komt hij met een voorzet die uiteindelijk terecht komt voor de voeten van Joep Roovers die op de 15 meterlijn met een strak schot in de verre bovenhoek raak schiet.Za1 2018 03 31 1

Wouter van Ginkel kreeg een prima kans, na een goede aanval die begon bij Yorick Moors waarna Kevin Mbemba de voorzet gaf, maar zijn inzet gaat rakelings over het doel van VVZ.  DWO zet goed druk en VVZ laat zich noodgedwongen inzakken. In de slotfase van de eerste helft was het Kevin Mbemba die na een flitsende actie op zoek was naar de ruimte om uit te halen. In de laatste aanval schrampt Wouter Bakker de bal met zijn hoofd na een voorzet van diezelfde Kevin Mbemba. Ruststand 1 – 1.

Vlak na rust eindigt Joep Roovers zijn dribbel met een goede voorzet op Wouter van Ginkel. Op identieke wijze als in de eerste helft schiet Wouter van Ginkel wederom rakelings over. De verdiende voorsprong komt er als Jeroen Farber na een schitterende steekpass van Marwan Moradi in de verre hoek raak schiet. VVZ is een ploeg die ook wil en kan voetballen en dat resulteert in de 58ste minuut in een actie waarbij keeper Jim van der Leer zich moet strekken op een inzet van een VVZ speler. Wouter van Ginkel ontvangt in de 65ste minuut een goede inspeelbal op de rand 16. Hij draait handig weg van zijn directe tegenstander en wordt getoucheerd. Geen penalty volgens de goed leidende scheidsrechter, de heer Scherpenhuyzen. Kevin Mbemba besluit in een volgende aanval tot een schot, maar net op het moment van uithalen kan een VVZ speler nog een voet tegen de bal zetten. Jeroen Farber schiet in een daarop volgende aanval hoog over nadat Wouter van Ginkel de bal had teruggekopt. Een marge van 1 doelpunt blijft toch weinig mede omdat het af en toe kraakte in de verdediging van DWO. Na een volgende voorzet van Koen Woudenberg, één van de betere spelers van VVZ wordt de bal vervolgens op goal geschoten. Keeper Jim van der Leer kan de bal nog wegstompen naar de zijkant maar de bal komt vervolgens voor de voeten van Jaap Reijer Peters die de bal van een kleine afstand tegen de touwen in het goal trapt.  De speeltijd tikt vervolgens door.

Zou er in de resterende tijd van deze wedstrijd nog een team kunnen ontsnappen aan deze puntendeling.  Te vergelijken met de Zoetermeerse escape room The Honeymoon Hotel waar je als team ook binnen de tijd moet  ontsnappen uit dit verschrikkelijke hotel, waar geen bruid levend uit komt. Zo luguber was het gelukkig niet in het Westerpark, want iedereen had zich min of meer al verzoend met een puntendeling. In blessuretijd is het echter matchwinnaar Jeroen Farber die de 3 - 2 binnenkopt na een perfecte voorzet van de ingevallen Dicenzo Tjin. 180331 Jeroen

VVZ krijgt daarna nog een laatste vrije trap te nemen ter hoogte van de halve cornerlijn. Toeschouwers van beide verenigingen hielden hun adem in maar gelukkig voor DWO werd deze inzet weggekopt door een DWO verdediger. Eindstand 3 - 2.  

Concluderend is dat DWO vandaag met een Narrow Escape de drie punten veilig stelde. Het was vandaag een leuke wedstrijd om naar te kijken tegen een sportieve ploeg en een ploeg die ook wilde voetballen. Het florijnen kwartje viel deze keer de goede kant op voor DWO terwijl dat uit bij Be Fair en thuis tegen Blauw Zwart niet zo was.

DWO speelt d.d. 07-04-18 om 14.30 uur wederom een thuiswedstrijd en dan tegen Be Fair. We zien u dan graag op de club om onze jongens aan te moedigen.Za1 2018 03 31 2

Za1 2018 03 31 4

Doordewarlopers280318 DWO VVZ Small

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!