s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Bekerwedstrijd s.v. DWO 2 – Leiden 2. Ruststand : 2 – 1, Eindstand: 4 – 2
Calvin Urgert scoort 3 keer

DWO 2 mocht vandaag aantreden op een mooi gelegen hoofdveld. De zon liet zich ook vele malen zien, dus het was prima voetbalweer.
In de 1ste 25 minuten waren er kansen voor beide doelen. Leiden had in deze fase zelfs de meeste corners te nemen. Onze voorhoede was in de beginfase niet altijd even scherp. Een eind pass die net wordt onderschept door een verdediger van Leiden of de bal ontvangen in buitenspelpositie. In de 29ste minuut was het echter raak. Calvin Urgert ontvangt de bal op het middenveld door een foute pass van een speler van Leiden en stoomt op richting goal waarna hij de keeper passeert met een schot. Vijf minuten later was het echter alweer gelijk. Een schot van Leiden werd nog wel gestopt door Fouad Amrani maar in de rebound werd de bal simpel ingetikt. De net van vakantie teruggekeerde Jeroen Farber miste in het begin nog wat wedstrijdritme maar elke minuut dat hij langer in het veld stond ging hij zichtbaar beter voetballen. Via een prima aanval over meerdere schijven met uiteindelijk een voorzet van Keanu Poulo kreeg Jeroen in de 38ste minuut een prima kopkans maar ging via zijn hoofd/schouder net naast. In de achterhoede kon Casper Schutte nog net ingrijpen om de spits van Leiden het scoren te beletten. In de 42ste minuut was er wederom een heerlijke aanval van DWO om naar te kijken. Jeroen bewaart op de rand van de 16 het overzicht om de bal breed op Joep Roovers te passen, die met een super actie de verdediger op het verkeerde been zet en daarmee ook indirect de keeper waarna hij beheerst inschiet. Een aanval om van te genieten.

In de 2e helft, met de inbreng van Kevin Mbemba, werd DWO gevaarlijker maar de eerste aanvallen werden, of afgevlagd vanwege buitenspel, of corner getrapt door een verdediger van Leiden. In de minuten daarna zag je al dat de gelijkmaker eraan kwam. In de DWO verdediging ging het baltempo ver omlaag wat dan wel erg eenvoudig is voor de voorhoede van Leiden om de bal te onderscheppen. In de 24ste minuut kwam DWO met 10 man te staan door het wegsturen van een DWO speler met een directe rode kaart. Het blijft vreemd dat een tegenstander meer moeite heeft om tegen 10 man te spelen dan tegen 11 man. DWO trok gewoon, net als Julius Caesar, weer ten strijde en dat resulteerde in de 26ste minuut in een voorsprong. Via een aanval over meerdere schijven, die begon bij Wouter Bakker, is ook net teruggekeerd van vakantie, en eindigde bij Calvin, die voor de tweede keer doel trof. Wederom een super aanval. Daarna maakte Wouter van Ginkel zijn rentree na een lange tijd afwezig te zijn geweest in verband met ingescheurde enkelbanden. Fijn dat je weer jouw eerste speelminuten hebt kunnen maken. Tot slot volgt dan ook nog de 4-2. Joep ontvangt de bal op het middenveld. Joep draait en kijkt en draait en kijkt en draait en kijkt en vervolgens komt de splijtende pass op de altijd lopende Calvin die hoog in de touwen schiet.

Met het zonnetje aan de hemel is dit waarvoor je als toeschouwer van DWO wordt beloond. Genieten, echt waar.

 za2 2017 09 02 1

za2 2017 09 02 2

za2 2017 09 02 3

za2 2017 09 02 4

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!