s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

10 mei 2018
Vrouwen en 
meiden
toernooi 


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Op een mooie dag in februari met een gevoelstemperatuur van dat je ballen eraf vriezen ging het o zo gezellige goed spelende DWO 3 op visite bij de buren van fc Zoetermeer. Een goed functionerend DWO wist al gauw de tegenstander onder het gras te schoffelen. Nee Ger stond in t doel te klappertanden en heeft drie ballen gevoeld, waaronder zijn eigen twee. Hinde Poel was lekker op dreef en wist al gauw de 0-1 te maken. Bollos wist ondanks dat die bijna wegwaaide middels een afzwaaier de 0-2 te maken. Een voorzet met t verkeerde been van Scheers kwam per ongeluk op t hoofd van Otter die knock out ging en de bal rolde over de doellijn. 0-3. Rust
Met ze alle bier drinkend opmakend voor de tweede helft ging Mike 10 rondjes om t veld rennen om fit te blijven. Echter heeft dit niet geholpen.
De tweede helft begon en gelukkig was Pors met een schalbe uitgevallen. Was moe en wilde graag vanuit de dug out commentaar geven op de medespelers. Poel wist al gauw de 4 en 5 te maken en staan we vooralsnog safe.
Ook Pali mocht weer meedoen en zat te wachten wanneer hij de scheids kon uitschelden. Helaas hadden we de scheids mee en gaf zelfs Pali de scheids een kleine knuffel waarbij zijn hand in de broek vd scheids verdween????

En dan het einde vh verslag. Net zoals vorige week had onze Ger weer te doen met onze tegenstander. Deed onze Ger het vorige week na 5 minuten deed die het nu na 89 min. Een tegenstander proberen te dollen die 0-6 achter staat werkt ook hier niet. Dus Ger deed netjes zijn beentjes wijd (nee niet meteen doordenken) hij deed zijn benen wijd zodat de spits beheerst de bal er tussendoor kon spelen en toch nog een score op het bord kon zetten.
Eind goed al goed
1-6
En we staan nog steeds een na laatste.

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!