s.v. DWO is opgericht in 1939 en ligt op een schitterende locatie in het Zoetermeerse Westerpark. De vereniging beschikt in totaal over zeven speelvelden waarvan vier kunstgrasvelden met verlichting, zodat er het gehele seizoen vrijwel onbeperkt getraind en gespeeld kan worden. Lees meer...


moduleheader-nieuws-transp

Zoeken

moduleheader dwoagenda nobg
(klik)


moduleheader-evenementen-transp

2 april 2018
D Toernooi (JO13)


10 mei 2018
Vrouwen en
meiden
toernooi


21 mei 2018
E Toernooi (JO11)


2 juni 2018
F Toernooi (JO9)


2 juni 2018
F Toernooi (JO8)


2 juni 2018
Mini Pupillen
Toernooi (JO7)

 9 juni 2018

International Westerpark Trophy


16 juni 2018
C Toernooi (JO15)


23 juni 2018
Clubgevoel
voetballen, koken,
eten en feest

clubgevoel2018 logo


banner facebook noframe
 
 
soccerstars250x250
 
calibris-bord1
 
knvb qa
 

 

moduleheader-normenwaarden-transp
moduleheader-huishoudelijkreglement-transp
moduleheader-statuten-transp

Al vroeg in de competitie staat er voor onze jongens en jongedame een “topper” op het programma namelijk tegen onze eigen JO8-1.


Met een gezonde wedstrijdspanning begonnen we aan de wedstrijd. Gelijk vanaf het begin zetten we de druk er goed op en drongen we de JO8-1 steeds verder achteruit en antwoorden zei met lange ballen naar voren. Het eerste doelpunt kon dan ook niet uitblijven en Roan zorgde er met een goed schot voor dat we op voorsprong kwamen. De jongens van de JO8-1 leken hierdoor wakker geschud en begonnen meer te voetballen. Dit zorgde ervoor dat Omar met een hard en hoog schot in de linkerbovenhoek de stand weer op gelijke hoogte bracht. De 1-2 werd gemaakt door Benjamin, we bleven echter aanvallend voetballen en de eerstvolgende aanval van onze kant kwam uit bij Asharaf die zichzelf handig voorbij een aantal verdedigers speelde en met links de bal knap binnenschoot om zo de ruststand van 2-2 op het bord te zetten.


Na de overheerlijke ranja pauze leek het wel of we een ander team waren en leken de rollen omgedraaid. De JO8-1 zette meer druk in de eerste 10 minuten van de 2e helft en de wedstrijd speelde zich nu meer op het middenveld en onze helft af. Een afstandschot werd met een schitterende zweefduik met 1 hand uit de rechterhoek weggehaald door Wesley en voorkwam dat we op achterstand kwamen. Helaas was een van de volgende aanvallen wel raak en kwam de JO8-1 wederom op voorsprong door het tweede doelpunt van Benjamin. Deze voorsprong wilden ze uiteraard behouden en dat leek ook te lukken totdat een goede aanval uitkwam bij Jason die de 3-3 scoorde. Gezien het wedstrijdbeeld zou dit een prima uitslag zijn geweest echter duurde de wedstrijd voor ons net 2 minuten te lang. Er werd even niet opgelet bij een uitbal waardoor er zo doorgelopen kon worden en de winnende goal door Nicky werd binnengeschoten.


Supertrots en met opgeheven hoofden konden onze jongens en dame van het veld aflopen. Als we dit volhouden dan beloofd dit nog wat voor de rest van het seizoen.

ad_volvoniham-130x100ad_mulder_naai-130x100sponsor 130x100 blinkersponsor 150x120 mrtpad_w-van-den-heuvel-130x100ad_passendhypotheekadvies-130x100

Voetballen in Zoetermeer doe je bij DWO!